Yüksek Kur Ile Paykasa Kart Bozdurma


Bu uygulamanýn en deðerli avantajlarýndan bir taneside Paykasa kartýnýzý bozdurabilir olmasýdýr. Daha sonra paykasa kart tercihini yaparsınız ve günlük döviz kuruna göre paykasa kartın ödemesini TL olarak firmamıza havale ya da EFT gibi işlemlerle hızlıca gerçekleştirebilirsin. Paykasa satın al diyerek tüm internet yaşantınızı kolaylaşacak bir dünyaya adım atabilirsin. Regular kredi kartınızın güvenliği açısından paykasa kart satın al işlemini gerçekleştirmek için geç kalmamanızı önerilir.

Ödemiş olduğunuz tutar firma yetkililerimiz tarafından kontrol edilerek onaylanır ve ücretini göndermiş olduğunuz paykasa kartın karşılığında sizlere on-line kredi kartınız olacak olan sixteen haneli dijital paykasa kartınız teslim edilir. Sahip olduğunuz 16 haneli dijital pin kodunuz aracığı ile paykasa kartınız oluşur ve ödemelerinizi bu kod aracılığı ile gönül rahatlığı içerisinde yapabilirsin. Daha sonra satın almak istediğiniz paykasa kartın karşılığı olan ücreti Türk Lirası olarak havale edebilirsin. Tüm dünyada yaygın bir şekilde kullanılan paykasa kart tamamıyla yasal ve güvenilir bir hizmet sağlamaktadır.

Daha sonra paykasa kart tercihini yaparsınız ve günlük döviz kuruna göre paykasa kartın ödemesini TL olarak firmamıza havale ya da EFT gibi işlemlerle hızlıca gerçekleştirebilirsin. Paykasa satın al diyerek tüm web paykasa yaşantınızı kolaylaşacak bir dünyaya adım atabilirsin. Regular kredi kartınızın güvenliği açısından paykasa kart satın al işlemini gerçekleştirmek için geç kalmamanızı önerilir.